Naše společnost spolupracuje se společností ZODIAX, a.s., jejichž dětské šperky z řady CUTIE si můžete prohlédnout u nás ve vzorkovně. 

logo

 

C2228-10-10-X-1 1,15g
C2008-10-40-X-1 1,70g
timthumb (5)
C1942-10-10-X-2 1,05g
timthumb (6)

CUTIE JEWELLERY

Jedná se o vysoce kvalitní zlaté náušničky, které jsou vyrobeny ze 14 karátového zlata (585/1000) s použitím prvotřídních zirkonů od firmy Preciosa nebo Swarovski-Signity. Veškeré šperky z bílého zlata jsou povrchově upraveny Rhodiem pro zajištění perfektního vzhledu a hypoalergenních vlastností. Nabídka nepřeberného množství vzorů zajistí, že se najde vždy ta pravá varianta pro každou slečnu a škála deseti různých barev zirkonů rozzáří šperk tak, aby zvýraznil krásu Vaší holčičky. Dětské náušnice Cutie Kids Jewellery lze se zapínáním na brizuru použít již u miminek od dvou měsíců. Zároveň při použití zapínání na klapku mohou zdobit i velké slečny na prahu dospělosti.

Do veškerých šperků z této řady je možné zasadit diamanty.

 CUTIE SILVER & PEARL

Vysoce kvalitní stříbrné dětské náušničky, vyrobené ze stříbra o ryzosti 925/1000 a kvalitních zirkonů, přičemž každý šperk je povrchově upraven Rhodiem pro dosažení prvotřídního vzhledu a hypoalergenních vlastností. Náušničky jsou doplněny skleněnými perličkami z produkce firmy Swarovski. Takto vznikají šperky, které svou něžností a zpracováním podtrhnou půvab Vaší malé princezny. Stříbrné dětské náušnice Cutie S&P jsou ideální volbou pro toho, kdo v této chvíli chce minimalizovat náklady na investici do šperků pro děti. Zároveň jsou perfektním řešením „dalších“ náušniček pro malé parádnice, případně „náhradních“ šperků např. před dovolenou.

 

Dětské náušničky Cutie jsou špičkovou kvalitou s prvotřídním designem a díky partnerským obchodním vztahům můžeme svým klientům ve vzorkovně nabídnout tyto dětské šperky za ceny nižší, než kdekoliv jinde na internetu, což je zajisté dobrým důvodem nás navštívit. 

timthumb
timthumb (2)
timthumb (3)
timthumb (1)