O našich snubních prstenech

Modely z naší kolekce zhotovujeme ze zlata o ryzosti 14 karátů (585/1000), které považujeme díky své tvrdosti za nejvhodnější materiál k výrobě snubních prstenů. Samozřejmě dle Vašeho požadavku můžeme použít zlato o ryzosti 18 karátů (750/1000), stříbro či platinu.

Většinu modelů z naší nabídky je možné individuálně upravit  podle Vašeho přání, a to zejména jejich šířku, sílu materiálu či počet drahých kamenů a jejich barvu.

Veškeré snubní prsteny jsou opatřeny výrobní značkou AUMANTI design s.r.o. a následně prochází finální státní puncovní kontrolou. Prsteny této řady dodáváme ve vysoce kvalitních krabičkách, samozřejmostí je přiložený návod k údržbě. K prstenům s brilianty přirozeně obdržíte certifikát pravosti AUMANTI design s.r.o.

Z drahých kamenů nabízíme standardně přírodní nebo laboratorně vytvořené diamanty. Vycházíme však vstříc našim zákazníkům, a jsme schopni zajistit i jiné drahokamy a polodrahokamy. V tomto případě však doporučujeme dřívější konzultaci s naším zlatníkem, který Vám sdělí jejich cenu a předpokládaný termín zhotovení.

Snubní prsteny Vám nabízíme v rozmezí šířky zpracovaného drahého kovu od 2 mm do 7 mm. S ohledem na letité zkušenosti a Vaši maximální spokojenost si dovolujeme nedoporučovat sílu prstenu menší než 1,5 mm, při které vlivem času dochází k nežádoucím prasklinám či ohýbání. Možnost rozdílnosti šířky pro každého partnera je samozřejmostí.

Rytiny do snubních prstenů provádíme bezplatně.

Mějte na paměti, že snubní prsteny Vás budou provázet celým Vašim společným životem a budou mít pro Vás svůj jedinečný význam. Jejich výběru proto věnujte velkou pozornost.

Na snubní prsteny poskytujeme šestiletou záruku na provedení a vady materiálu. Údržbu prstenů provádíme za zvýhodněné ceny.

Nejste-li kategorickým zastáncem žlutého či bílého zlata, zvažte, zda si nevybrat dvoubarevné prsteny, když již samotné spojení dvou barevných kovů dodává šperkům na zajímavosti. Spojení dvou kovů různé barvy pro mnohé symbolizuje spojení dvou odlišných osob v jeden celek.

Pokud se Vám některý z dvoubarevných modelů zalíbil, a přesto nejste zastáncem barevných kombinací, pak Vás zajisté potěšíme zprávou, že veškeré dvoubarevné modely je možné na požádání zhotovit v jednobarevném provedení.

Nevybrali jste si z naší kolekce snubních prstenů?

Šperk Vám zhotovíme dle Vaší předlohy nebo dle pokynů Vám náš zlatník připraví návrh, který společně můžete dále upravit tak, abychom splnili Vaše přání.

Veškeré konzultace a kalkulace poskytujeme zcela bezplatně a nezávazně. Zastavte se za námi do naší vzorkovny v Třinci během otevírací doby v pracovní dny od 9:00 do 16:00. Veškeré dotazy rovněž rádi zodpovíme emailem. Napište nám na vyroba@aumanti.cz nebo zavolejte na tel. +420 792 363 995. Těšíme se na Vás, kolektiv AUMANTI design, s.r.o.